Na kreativno-dobrodelnem natečaju Pišem za prijatelja, pod okriljem podjetja Bags&More, so v letošnjem šolskem letu sodelovali tudi učenci naše šole. Na natečaju je sodelovalo več kot tristo učencev iz vse Slovenije, nagrajenih je bilo samo šest, med njimi tudi naša učenka Živa Kovač s pesmijo Šolska mora.

V torek, 18. 6. 2024, nas je s svojim obiskom razveselila njihova zastopnica, saj je šoli izročila bon v vrednosti 100 EUR za nakup šolskih potrebščin v papirnicah Bags&More in galanteriji Office&More.

Vsi Živini sošolci pa so prejeli šolski zvezek, ki ima na zadnji platnici objavljeno njeno zmagovalno delo.

Zvezki zmagovalcev se lansirajo v prodajo v papirnicah papirnicah Bags&More in galanteriji Office&More v juniju 2024.

Tjaša Volmut

Foto: Ludvika Gjerek