Spoštovani starši,

bliža se konec šolskega leta. To pa je tudi čas, ko že razmišljamo o nakupu učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin za novo šolsko leto.

Učbenike si lahko učenci brezplačno izposodijo iz šolskega učbeniškega sklada (naročilnico ste prejeli).

Kje boste kupili delovne zvezke in potrebščine, je prepuščeno vaši izbiri. Za vas smo se povezali z nekaj ponudniki in jim posredovali naše sezname potrebščin.

Če želite, lahko nakup potrebščin opravite pri katerem od spodnjih ponudnikov, lahko pa tudi kjerkoli drugje. Izberite zase najugodnejšega ponudnika.

Starši učencev 1., 2. in 3. razreda delovnih zvezkov ne kupujete, saj jih bodo učenci dobili v šoli brezplačno.

Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin za šolsko leto 2023/2024

Pravilnik o upravljanju učbeniških skladov

Povezave do ponudnikov učnih gradiv:

1. Kopija Nova
  2. Mladinska knjiga