Mesec december – čarobni mesec, mesec poln pričakovanj, dobrih želja, lepih in iskrenih misli, se v vrtcu počasi izteka.

Letos smo vzgojiteljice želele, da se imajo otroci v tem mesecu predvsem lepo. Sami so s svojimi idejami ustvarjali Adventni koledar. Že meseca novembra smo v igralnici naredili kotiček idej, kjer smo sproti zapisovali želje otrok.

Otroci so tako ustvarjali v ustvarjalnicah, poslušali božično zgodbo, ki nam jo je prebral ati Nikola, pekli medenjake v božični kuhinji za stare starše, gostili stare starše, se pripravljali na nastop za prihod Božička, pisali Božičku pismo, izdelali dekoracijo za garderobo, si ogledali predstavo Pavli in Dihurčki, praznovali Lunin rojstni dan, imeli igralni dan, izvedli dopoldansko zabavo v pidžamah.

Največje pričakovanje v mesecu decembru je bil prihod in obdarovanje Božička.

Več si lahko ogledate v spodnji galeriji.