Prvi šolski dan je vedno nekaj posebnega. Vsako leto je poln vznemirjenja in dobrih želja, še posebej za prvošolce, ki vstopajo v novo življenjsko obdobje. Danes so prag naše šole pogumno prestopili prvošolci in prvič sedli v šolsko klop. Ravnateljica Ludvika Gjerek jih je v hram učenosti pospremila s spodbudno dobrodošlico, razredničarka Danijela Belovič pa je njih in njihove starše odpeljala v razred. Novo šolsko leto smo začeli v prijetnem vzdušju, s kulturnim programom, ki so ga pripravili učenci naše šole, pozdravit nas je prišel tudi župan, g. Darko Horvat, ki nam je zaželel veliko dobrega – predvsem novih izkušenj, znanja in lepih trenutkov.

Vsem želimo prijetno, uspešno, ustvarjalno in navdihujoče šolsko leto 2023/2024!