Spoštovani starši,

danes po 17.uri smo prejeli okrožnico MIZŠ z naslednjo vsebino:

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19, bo v vzgojno-izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade RS št. 18100-7/2020/2 in odredbe ministrstva za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah. To pomeni, da se vzgojno-izobraževalna dejavnost ne bo izvajala fizično v vrtcih in šolah, oziroma, da se v določenih primerih začasno ne bo izvajala.

Jutri, 13. 3. 2020, bosta vrtec in šola delovala nemoteno. V primeru, da se boste odločili in bo vaš otrok preventivno ostal doma, vas naprošamo, da to sporočite v tajništvo šole.

S ponedeljkom, 16. 3. 2020, bodo vse izobraževalne ustanove zaprle svoja vrata.

Ukrep vlade bo učinkovit, če bomo tudi v času, ko otroci in učenci niso v vrtcu oz. šoli, upoštevali vse previdnostne ukrepe, ki smo jih že objavili v spodnjem sporočilu in so dostopni na spletni strani NIJZ.

Pozivamo vas, da pozorno spremljate našo spletno stran in e-pošto, na katerih bomo objavljali novosti.

Vodstvo šole.